O mnie

Przyszłam na świat w Pucku, a moje serce zostało w rodzinnym domu w Połczynie. Los rzuca mnie w różne miejsca: Warszawa, Gdańsk, Reda i koncerty w całej Polsce.

Pierwszy telewizyjny występ to „Szansa na Sukces” z Violettą Villas. Piosenka „Nie ma miłości bez zazdrości” przyniosła mi wówczas zwycięstwo. Potem kolejna wygrana w „Szansie”, po której przyszedł angaż do musicalu „Metro” w teatrze Buffo w Warszawie. Sprawy zaczęły nabierać tempa. Nawiązałam współpracę z zespołem Ha-Dwa-O! Pierwsze profesjonalne teledyski, płyta „Cud”,  występ na opolskich Premierach, preselekcje do Eurowizji i mnóstwo koncertów. Cały czas jednak czułam potrzebę dalszego muzycznego rozwoju. Dlatego też zaczęłam studia  na Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie ukończyłam dyrygenturę chóralną i wokalistykę.

Równocześnie prowadziłam życie estradowe. Na festiwalu w Opolu pojawiłam się ponownie, tym razem w repertuarze Kabaretu Starszych Panów z Pawłem Kukizem i Maćkiem Maleńczukiem. Po rozstaniu z Ha-Dwa-O! nagrałam kilka różnorodnych płyt. „Na wiedno” ,  „Velevetka”, „W darënkù na Gòdë” ściśle związane są z moimi kochanymi Kaszubami. Szczególnym sentymentem darzę płytę „On” z poezją ks. Jana Twardowskiego.

Po drodze był jeszcze zespół „The Coast” i piosenka „Falalalala” bardzo ciepło przyjęta przez stacje radiowe. Nagrałam też „Do dna” – piękny duet z Grzegorzem Skawińskim.

Moje muzyczne życie cały czas się rozwija i zmienia. Często zasiadam w jurorskich składach na przeróżnych konkursach wokalnych, uczę śpiewu, prowadzę grupy wokalne i chóry, komponuję piosenki dla siebie i innych wykonawców.

W kwietniu 2020 ukaże się płyta pt. „Więcej wierzyć”, na której śpiewam przepiękne wiersze Karola Wojtyły.